Česky English

Spolupráce s TJ Tatran Střešovice - závodní tenis

Tenisová škola úzce spolupracuje s TJ Tatran Střešovice. Celoročně využíváme sportovní zařízení v areálu v Sibeliově ulici v Praze 6 a venkovní tenisové kurty v ulici Na Ořechovce. Hráči tenisové školy pravidelně doplňují žákovská družstva tenisového oddílu a naopak, hráči závodních družstev dospělých se podílí na vedení tenisové výuky.

V soutěžích Pražského tenisového svazu hrají družstva žáků, dorostu i dospělých. Družstva jsou tvořena vlastními odchovanci a každoročně se doplňují též z řad tenisové školy. Hlavním kriteriem pro zařazování nováčků do závodního tenisu je především zájem a ochota pravidelně trénovat.

Od sezony 2007 je založeno družstvo dospělých Tatran Střešovice C složené i z odchovanců tenisové školy a od sezony 2015 máme další družstvo (D) dospělých založené pro plynulý přechod dorostenců do vyšší kategorie.

Další na :  www.cztenis.cz

2022

V této sezoně nemáme žádné  zastoupení v soutěži družstev z důvodu plánované rekonstrukce areálu Na Ořechovce.

 

 

 2020,2021

Ve zkrácené soutěži jsme nasadili družstva dospělých,dorostu a starších žáků. Tradiční oddílové turnaje uskutečněny.

 

 

 2017-20

Pravidelně nasazujeme družstva mladších a starších žáků do soutěží družstev. V družstvu dospělých C se úspěšně prosazují naši odchovanci dorostového věku.

2016

Zima

Hrajeme v nové hale na kurtech Tatranu v ulici Cukrovarnická. Tři kurty vedle sebe rozšiřují naše možnosti pro treninky a především pro organizaci víkendových treninkových zápasů, příp. turnajů!

Jaro

Stejné složení družstev jako v sezoně 2015,jen všichni o rok starší.

 

2015

Tak se nám to rozrostlo o družstvo dospělých D. V roce 2016 budeme mít své odchovance v družstvech  Tatranu babytenis,mladší žáci,starší žáci. Dorostenci budou hrát v družstvu dospělí D,které postoupilo z 5. do 4.třídy  a další družstvo  dospělých postoupilo již do 1.třídy.

 

 2014

Letos jsme měli v soutěžích starší žáky,mladší žáky a babytenis. Družstvo C Tatranu postoupilo už do 2.třídy a opět za přispění našich odchovanců.

 

2013

Tradičně opět hrajeme baby tenis. Hráči družstva C,bývalí žáci tenisové školy postoupili do 3.třídy a chtějí ještě výš!

 Jaro,podzim 2012  

Účast v soutěži baby tenis a příprava na přechod do kategorie mladšího žactva .

Podzimní turnaj žáků.          

 Jaro 2011

Nejmladší odchovanci tenisové školy vytvořili družstvo Tatranu Střešovice a zúčastnili se soutěže družstev v babytenise.

 

Zimní pohár -2011

Od zimní sezony 2009 jsme vytvořily velmi nadějnou skupinu 6-9letých dětiček. Každou sobotu se zúčastňují zimního seriálu turnajů v minitenise.

Pro tuto zimní sezonu opět připravujeme serii halových turnajů pro kategorii 6-10 let.

 

Více info na:  www.tatran.cz

Webmaster FOLDINA.cz